Znajdziesz tu teksty piosenek polskich oraz zagranicznych - PiosenkoZnajdowacz.pl
Ta strona nie jest już aktualizowana.
Odkryj automaty z motywem muzycznym
           Dodaj tekst piosenki
polscy:   0-9  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
zagraniczni:   0-9  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z 
Poszukiwane teksty
  
Poszukiwane teksty
Konkurs - Zostań Liderem
PiosenkoZnajdowacz.pl

Najlepsze trzy gry automatowe z motywem muzycznym

Muzyka potrafi pełnić bardzo ważną rolę w życiu wielu osób – jako akompaniament do porannej przebieżki czy też codziennej pracy. O jej ważności niech świadczy fakt, że użytkownicy Spotify, jednej z najpopularniejszych aplikacji z muzyką online, spędzają w niej średnio 148 minut dziennie. 

Twórcy automatów do gier online nie chcą omijać muzycznej niszy wśród graczy. Dlatego więc tworzą oprogramowanie, gdzie muzyka jest jednym z elementów stylistycznych lub też motywem przewodnim. Poniżej znajdziesz kilka najciekawszych produkcji tego typu.

Motörhead 

Śmierć Lemmy’ego Kilmistera w 2015 roku była szokiem dla wielu fanów jego twórczości. Dosłownie chwilę później dowiedzieli się oni o rozwiązaniu założonego przez niego zespołu. Pozostała im jedynie dyskografia licząca kilkadziesiąt albumów oraz media szeroko powiązane z ich ulubionym zespołem. 

Między innymi właśnie wyprodukowany przez firmę NetEnt automat online, który oprócz wygranych o niskiej zmienności pozwala wysłuchać koncertu brytyjskiej kapeli. Tak, tak – oczy cię nie mylą! Ścieżka dźwiękowa tego automatu obejmuje kilkanaście piosenek zespołu Motörhead. Utwory nawet przy dłuższej grze nie zapętlają się, choć oczywiście raczej nie znajdziesz w grze pełnej dyskografii zespołu. 

Do tego 76 linii wypłat i pięć bębnów, powinny zapewnić Ci rozrywkę na dłuższy czas. Co ciekawe, jeśli jesteś fanem innych zespołów, wpisz ich nazwę w wyszukiwarkę kasyna. Motyw zespołów muzycznych jest dość często wykorzystywany w grach losowych. 

Karaoke party

Rozgrywka ta kojarzy się raczej z Japonią, a w Polsce nie zdobyła aż takiej popularności, mimo regularnie organizowanych wieczorów w klubach. Jeśli jednak jesteś fanem takiej właśnie zabawy, automat od Microgaming powinien sprawić Ci sporo radości.

Posiada on dość klasyczny wygląd, sporą liczbę opcji na zwiększenie wygranych i ciekawy styl, który zapewni rozrywkę na dłuższy czas. Choć nie znajdziesz w nim najnowszych popowych przebojów, ścieżka dźwiękowa również będzie sporym plusem tego programu. 

Esqueleto Explosivo 

Eksplodujące szkielety nie wyglądają raczej jak coś powiązanego z muzyką. Nic bardziej mylnego. Zespół pięciu szkieletów, które kojarzyć się mogą z meksykańskimi mariachi, przy każdej wygrywającej kombinacji uraczy Cię krótkim fragmentem ich muzyki.

Każda wygrana wiąże się ze wzrostem mnożnika i kolejnym losowaniem w poszukiwaniu wygrywających kombinacji. Towarzyszy temu dźwięk wybuchających czaszek – stąd też tytuł gry.

Kilka wygranych z rzędu, to nie tylko pieniądze, ale również możliwość poznania ciekawej ścieżki dźwiękowej. Wygrane padają dość często, dzięki niskiej zmienności automatu. Doświadczenie gracza jest przyjemne, o ile oczywiście nie odstraszają Cię klimaty Santa Muerte.

Muzyczne automaty są niszą przygotowaną dla graczy, którzy doznania słuchowe cenią równie wysoko, co grafikę czy znaczne wygrane. Niezależnie od tego, jakiej muzyki fanem jesteś, powinieneś znaleźć dla siebie ciekawą opcję. Jeśli jesteś fanem kasyn, automaty muzyczne będą dla Ciebie idealne. Czytaj więcej...

strona główna reklama regulamin logowanie kontakt
Piosenkoznajdowacz.pl